Parafia Matki Bożej Orłowiec

Nasz kościół znajduje się w malowniczej okolicy, otoczonej piękną przyrodą, gdzie każdy może doświadczyć chwili spokoju i kontemplacji. Jesteśmy wspólnotą wierzących, którzy oddają cześć Bogu, pielęgnują swoją wiarę i działają na rzecz bliźnich.

Służymy dla Ciebie

U nas znajdziesz spokój.

W naszym duszpasterstwie zawsze znajdziesz kapłana gotowego wysłuchać, służyć radą i udzielić sakramentów. Księża proboszcz i wikariusze z oddaniem prowadzą duszpasterską opiekę nad naszą parafią. Zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania, uczestnictwa w Eucharystii oraz innych nabożeństwach. Służymy również indywidualną opieką duszpasterską, a w czasie potrzeby odwiedzamy chorych i osoby starsze.

Codziennie odprawiamy Eucharystię, która jest centrum życia naszej wspólnoty. Msze Święte w niedziele odbywają się o różnych porach, aby zapewnić możliwość uczestnictwa wiernym o różnych potrzebach i preferencjach.

church cathedral architecture pews 3481187
ornaments

Szukasz duchowego wsparcia?

Czy czujesz, że potrzebujesz wsparcia duchowego? Czy szukasz miejsca, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy podzielają Twoją wiarę i wartości? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do naszej wspólnoty! Jesteśmy parafią Matki Bożej Orłowiec, gdzie każdy jest mile widziany, bez względu na wiek czy doświadczenie.
hand freedom worship man 4661763

Oddajmy cześć Bogu

Nasza strona to miejsce, gdzie łączymy się jako wspólnota duchowa, oddając cześć Bogu i dzieląc się miłością z bliźnimi. Zapraszamy wszystkich do wspólnego uczestnictwa w naszych nabożeństwach, spotkaniach formacyjnych i wydarzeniach parafialnych. Wspólnie tworzymy miejsce, gdzie każdy może doświadczyć bliskości z Bogiem i znaleźć wsparcie w trudnych chwilach, nasze pomieszczenia zdobią piękne czarne lamele. Razem pielęgnujemy naszą wiarę i budujemy piękny duchowy dom dla wszystkich, którzy pragną żyć w zgodzie z miłością Bożą. Dołącz do naszej wspólnoty duchowej i odkryj, jak wspaniałe jest bycie częścią parafii Matki Bożej Orłowiec. Zobacz https://milobuty.pl/

Spotykamy się w modlitwie i miłości

Duchowość

Wspólnota

Nasza Misja

Długa tradycja

Parafia Matki Bożej Orłowiec powstała z pasji do głoszenia Ewangelii, budowania wspólnoty miłości oraz służby potrzebującym. Naszą misją jest rozpalanie ognia wiary w sercach wiernych, wskazywanie drogi do zbawienia oraz inspirowanie do czynienia dobra.

light chapel church architecture 3176887

Otwarte Drzwi

W naszej parafii każdy jest mile widziany, bez względu na wiek, doświadczenie i pochodzenie. Otwieramy nasze drzwi dla odwiedzających, turystów oraz wszystkich poszukujących duchowej przystani. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, medytacji i dzielenia się wiarą. Chcemy tworzyć atmosferę akceptacji i życzliwości, gdzie każdy może poczuć się jak w domu.